NEK13 Nebytová jednotka č. 13 o dispozici - a podlahové ploše 384,9 m²

Nebytová jednotka č. 13 je rozdělena do dvou podlaží- suterénu - 264,9 m² a přízemí - 120 m² ve vnitrobloku domu. K nebytovému prostoru patří také 3 sklepní kóje nacházející se v podzemním podlaží. Celková plocha nebytové jednotky je 384,9 m².

BYT Č.
Nebytová jednotka č. 13 o dispozici - a podlahové ploše 384,9 m²
ID nemovitosti NEK13
Vlastnictví osobní
Dispozice -
Celková plocha 384,9 m²
Cena 17 640 000 Kč
Podlaží 0
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky stávající
Parkování ne
BYT Č.

Pětipodlažní dům s velkorysou půdou určenou k vestavbě a dvorním objektem se suterénem nabízí skvělou příležitost k pohodlnému bydlení či investici.

Dům se nachází v prestižní lokalitě Praha - Vyšehrad poblíž náplavky a historického hradiště – Vyšehradu.

Bytový dům nabízí ve svých 5 patrech 14 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 3+kk. Byty prodávané ve stávajícím stavu vám umožní zrekonstruovat si, či doladit prostory podle vaší fantazie či potřeby. Celý dům prochází kompletní rekonstrukcí páteřních rozvodů, renovací fasády včetně výmalby a přístavbou výtahu ve vnitrobloku.

Ke každému bytu náleží sklepní kóje, některé byty disponují lodžií a parkování vozidel je možné na ulici v modré zóně.‌

Koupě

a financování

Dlouhodobá spolupráce naší společnosti a Hypoasistent při financování prodeje bytů do vlastnictví klientů umožňuje poskytnout i Vám jedinečnou nabídku na financování koupě bytu v projektu Družstevní ochoz.

Hypoasistent je smluvním partnerem 16 bank a ve spolupráci s nimi zajišťuje pro klienty individuální slevy na úrokových sazbách a poplatcích, každému přesně na míru. ZDARMA zpracování hypotečního úvěru. ZDARMA zpracování odhadu nemovitosti.

Omezení koupě jednotek do osobního vlastnictví pro klienty z nečlenských zemí EU již není platné. V současné době si mohou i tito klienti zakoupit jednotku jako soukromá osoba.

 1. Ústní rezervace
  Po rozhodnutí o koupi Vám příslušnou jednotku zarezervujeme na 48 hodin.
 2. Dohoda o rezervaci a Smlouva o smlouvě budoucí kupní
  Do třech pracovních dní po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní uhradíte zálohu 10% z kupní ceny a do třech měsíců doplatíte zálohu do výše 20 % z kupní ceny.
 3. Kupní smlouva
  Zbývající část ve výši 80 % kupní ceny uhradíte po podpisu kupní smlouvy, a to z úvěru nebo vlastních zdrojů.
 4. Předání jednotky
  Předání jednotky očekávejte na přelomu 3Q / 4Q 2024.

Galerie

Mám zájem